Skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe

Oddział Szczecin

Aleja Jana Pawła II 11, II piętro
Biuro czynne: pon. – pt.: 09:00 – 17.00

+48 500 511 550 biuro@assethome.pl
Oddział Świnoujście

ul. Monte Casino 39-40/1
Biuro czynne: pon. – pt.: 09.00 – 18.00

+48 600 655 633 biuro@assethome.pl
Oddział Międzyzdroje

ul. Bohaterów Warszawy 14 (sezon letni)
Biuro czynne: pon. – pt.: 10:00 – 16.00

+48 500 522 544 biuro@assethome.pl
Oddział Jelenia Góra

ul. 1 Maja 47A

+48 500 522 566 biuro@assethome.pl

Oddział Szczecin

Aleja Jana Pawła II 11, II piętro | +48 500 511 550

Karolina Kirko

Manager ds. Nieruchomości

+48 515 890 556 karolina.kirko@assethome.pl
Amelia Wendorff

Manager ds. Nieruchomości

+48 500 258 852 amelia.wendorff@assethome.pl
Dominika Michalska

Doradca ds. Nieruchomości

+48 797 648 293 dominika.michalska@assethome.pl
Joanna Majewska

Doradca ds. Nieruchomości

+48 519 820 305 joanna.majewska@assethome.pl

Oddział Świnoujście

ul. Monte Cassino 39-40/1 | +48 600 655 633

Agnieszka Wiśniewska

Manager ds. Nieruchomości

+48 888 678 679 agnieszka.wisniewska@assethome.pl
Małgorzata Burchacka

Doradca ds. Nieruchomości

+48 880 895 550 malgorzata.burchacka@assethome.pl

Oddział Międzyzdroje

ul. Bohaterów Warszawy 14 (sezon letni) | +48 500 522 544

Magdalena Zaborska

Doradca ds. Nieruchomości

+48 508 662 610 magdalena.zaborska@assethome.pl
Patrycja Musiał

Doradca ds. Nieruchomości

+48 572 655 460 patrycja.musial@assethome.pl

Oddział Jelenia Góra

ul. 1 Maja 47A | +48 500 522 566

Krzysztof Baka

Manager ds. Nieruchomości i Inwestycji

+48 500 223 788 krzysztof.baka@assethome.pl
Joanna Jockel

Doradca ds. Nieruchomości

+48 500 223 677 joanna.jockel@assethome.pl

Wyślij wiadomość