Navigator Świnoujście

To pierwszy budynek mieszkalny widoczny przez statki, jachty, promy po wejściu do Portu.

Inwestycja składa się z 90 mieszkań z ogródkami, balkonami, tarasami lub loggią, a na jej terenie znajdują się 62 miejsca parkingowe.

Czytaj więcej

Atuty

  • Mieszkania 1, 2, 3 pokojowe

  • 62 miejsca parkingowe

  • Bliskość Parku Zdrojowego

  • Mieszkania 1, 2, 3 pokojowe
  • 8% VAT – idealne do zamieszkania i pod wynajem

Wyszukaj
apartament

Apartamenty
pod inwestycję
i dla Ciebie

Liczba znalezionych wyników: 0

Tabela apartamentów

Wyniki wyszukiwania

Miasto Inwestycja Apartament Dostępność Piętro Metraż Pokoje Oferta
pod klucz
Kontakt

Lokalizacja

Świnoujście ul. Wybrzeże Władysława IV

Inwestycja jest doskonale skomunikowana z resztą miasta, dzięki bliskiemu sąsiedztwu pętli autobusowej.

W najbliższej okolicy znajdują się:

  • Park Zdrojowy (idealne na rower, piesze wycieczki)
  • Kapitanat Portu Świnoujście
  • Port Jachtowy Ośrodka Sportu i Rekreacji
  • Wieża Ciśnień

Skontaktuj się z nami

Oddział Szczecin

Aleja Jana Pawła II 11, II piętro | +48 500 511 550

Karolina Kirko

Manager ds. Nieruchomości

+48 515 890 556 karolina.kirko@assethome.pl
Amelia Wendorff

Manager ds. Nieruchomości

+48 500 258 852 amelia.wendorff@assethome.pl
Dominika Michalska

Doradca ds. Nieruchomości

+48 797 648 293 dominika.michalska@assethome.pl
Joanna Majewska

Doradca ds. Nieruchomości

+48 519 820 305 joanna.majewska@assethome.pl

Oddział Świnoujście

ul. Monte Cassino 39-40/1 | +48 600 655 633

Agnieszka Wiśniewska

Manager ds. Nieruchomości

+48 888 678 679 agnieszka.wisniewska@assethome.pl
Małgorzata Burchacka

Doradca ds. Nieruchomości

+48 880 895 550 malgorzata.burchacka@assethome.pl

Oddział Międzyzdroje

ul. Bohaterów Warszawy 14 (sezon letni) | +48 500 522 544

Magdalena Zaborska

Doradca ds. Nieruchomości

+48 508 662 610 magdalena.zaborska@assethome.pl
Patrycja Musiał

Doradca ds. Nieruchomości

+48 572 655 460 patrycja.musial@assethome.pl

Oddział Jelenia Góra

ul. 1 Maja 47A | +48 500 522 566

Krzysztof Baka

Manager ds. Nieruchomości i Inwestycji

+48 500 223 788 krzysztof.baka@assethome.pl
Joanna Jockel

Doradca ds. Nieruchomości

+48 500 223 677 joanna.jockel@assethome.pl

Wyślij wiadomość