Osiedle Grunwaldzka 49

Przy ulicy Grunwaldzkiej w Świnoujściu powstaje nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Powstająca inwestycja jest zaprojektowana z dbałością o estetykę i funkcjonalność.

W budynku osiedla Grunwaldzka 49 przeważają mieszkania 2-pokojowe idealne dla singli, par, rodzin, jako mieszkanie wakacyjne lub do wynajmu. Dostępne są również większe mieszkania jedno i dwupoziomowe. Szczególny nacisk położono na funkcjonalny układ pomieszczeń oraz ich nasłonecznienie. Standard deweloperski umożliwia swobodną aranżację wnętrz dostosowaną do własnych potrzeb oraz poczucia estetyki.

Przy nieruchomości znajdować się będą pasy zieleni, plac zabaw z miejscem wypoczynku oraz wydzielone miejsca postojowe na zewnątrz i wewnątrz budynku, w hali garażowej. Teren sąsiadujący z budynkiem zostanie zamknięty estetycznym ogrodzeniem z wjazdem wyłącznie dla właścicieli nieruchomości.

Czytaj więcej

Atuty

  • 3,3km od plaży

  • 1,5 km od centrum

  • 1 km od Świdnego Lasu

  • 150 m od komunikacji miejskiej

Postęp prac

na budowie

Building truck

Lokalizacja

Inwestycja Grunwaldzka 49 jest doskonale skomunikowana z centrum miasta (ok. 5 min), nad morze (ok. 8 min), do przeprawy promowej (ok. 8 min) oraz pozostałymi dzielnicami co pozwala na szybki dojazd do każdego miejsca w Świnoujściu. Zaletą lokalizacji jest także bogata infrastruktura najbliższego otoczenia, zapewniająca bliskość m.in. przedszkola, szkół, uczelni wyższych, sklepów, terenów rekreacyjnych, tras rowerowych.

Lokalizacja zapewnia również możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu sportowcom, turystom, oraz osobom lubiącym spędzać czas wśród zieleni – w pobliżu znajdują się ścieżki rowerowe prowadzące do wielu atrakcyjnych turystycznie miejsc. Osoby lubiące aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu z pewnością docenią ścieżki rowerowe prowadzące do małej wioski rybackiej w Kamminke, Kanału Piastowskiego, Świdnego Lasu oraz wielu innych atrakcyjnych turystycznie regionów. Niedaleko znajduje się również Zalew Szczeciński, który jest wspaniałym miejscem również dla fanatyków wędkarstwa. Okolica jest spokojna i cicha, idealna na zamieszkanie i wypoczynek. W sąsiedztwie powstało miejsce wypoczynku w ramach budżetu obywatelskiego 2017 – Świat Zabaw, Sportu i Rekreacji dla Każdego.

Standard

Wysoki standard

Priorytetem przy projektowaniu i budowaniu osiedla jest zapewnienie komfortu jego mieszkańcom. Na wszystkich etapach realizacji inwestycji użyte zostaną wyłącznie materiały najwyższej jakości. Gwarancją solidności jest deweloper znany ze zrealizowanych w wysokiej jakości inwestycji.

Bezpieczeństwo

Osiedle Grunwaldzka 49 będzie ogrodzone, co zapewni bezpieczeństwo oraz poczucie prywatności. Mieszkania zostaną wyposażone w drzwi antywłamaniowe PORTA. Wjazd na osiedle otwierany na pilota.

Niski koszt zakupu

Nowe mieszkanie dwupokojowe możesz mieć już od 181.000 zł. Jest to doskonałe rozwiązanie dla ludzi młodych jako pierwsze mieszkanie lub dobra inwestycja jako mieszkanie pod wynajem.

Pełna infrastruktura

Miejsca postojowe na zewnątrz oraz w hali garażowej, komórki lokatorskie, plac zabaw, nasadzenia zielenią, osiedle zamknięte

Skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe

Oddział Świnoujście

ul. Monte Casino 39-40/1
Biuro czynne: pon. – pt.: 09.00 – 17.00

+48 600 655 633 biuro@assethome.pl
Oddział Szczecin

Aleja Jana Pawła II 11, II piętro
Biuro czynne: pon. – pt.: 09:00 – 17.00

+48 500 511 550 biuro@assethome.pl
Oddział Międzyzdroje

ul. Zwycięstwa 1
Biuro czynne: pon. – pt.: 10.00 – 16.00

+48 500 522 544 biuro@assethome.pl
Oddział Jelenia Góra

ul 1 Maja 47A
Biuro czynne: pon. – pt.: 09:00 – 17.00

+48 500 522 566 biuro@assethome.pl

Wyślij wiadomość

    Kontakt