Seaside Garden Apartments & Wellness

Seaside Garden Apartments & Wellness to najbardziej prestiżowe apartamenty na mapie Świnoujścia.

Unikalny obiekt Seaside Garden zlokalizowany został w malowniczym otoczeniu zieleni parkowej, w cenionej Dzielnicy Nadmorskiej Świnoujścia. Stylowa elewacja nawiązująca do obiektów klasycystycznych, podkreśla wysoką jakość i standard inwestycji. Projektanci uznanego szczecińskiego biura architektonicznego Archice zadbali, aby zarówno rozwiązania funkcjonalne jak i materiałowe odpowiadały wysublimowanym gustom klientów.

Fasada budynku została rozrzeźbiona przez zastosowanie pilastrów i gzymsów, podświetlonych oświetleniem zewnętrznym. W wachlarzu szlachetnych materiałów wykończeniowych można wymienić między innymi spieki kwarcowe oraz pozłacane detale obudowy schodów.

Zaprojektowany budynek wkomponowuje się w charakter przestrzeni miejskiej kurortu.

Seaside Garden to miejsce dedykowane osobom, które poszukując ciszy i relaksu w bliskim otoczeniu kojącej natury nie chcą zarazem rezygnować z komfortu i luksusu. Ten unikatowy projekt łączy w sobie wyjątkową lokalizację i dopracowaną koncepcję architektoniczną.

Dla wygody przyszłych użytkowników zaprojektowano dwupoziomowy garaż podziemny z windą samochodową. Przemyślane rozkłady apartamentów pozwalają na swobodną aranżację i optymalne wykorzystanie przestrzeni. Do każdego lokalu przypisany jest minimum jeden balkon, natomiast do apartamentów w parterze przylegają prywatne ogródki.

Prestiż inwestycji jest podniesiony dzięki stworzeniu na dachu budynku wyjątkowej przestrzeni rekreacyjnej dla mieszkańców „residents only”. Będą mieli do swojej dyspozycji basen o wymiarach 4x11m z niesamowitym widokiem na morze oraz strefę wellness z dwiema saunami i jacuzzi. Uzupełnieniem strefy basenowej jest skybar z przestrzenią lounge.

W ramach inwestycji na najwyższym poziomie zaprojektowano dwa ekskluzywne apartamenty z prywatnymi tarasami. Penthouse typu Premium o powierzchni blisko 57 m2 ma dostęp do prywatnego jacuzzi, na wyższym poziomie tarasu.

Projekt jest odpowiedzią na oczekiwania Klientów, którzy oczekują ponadczasowej architektury, luksusu, bliskości morza i jednocześnie dyskrecji.

Czytaj więcej

Atuty

 • Strefa rekreacyjna Wellness

 • Prywatny basen

 • Obiekt położony w spokojnej dzielnicy w bliskim sąsiedztwie morza

 • Apartamenty z balkonami

 • Wysokiej jakości windy

 • Miejsca postojowe zlokalizowane na kondygnacjach podziemnych obiektu

 • Winda dla samochodów

 • Lobby w strefie wejściowej do obiektu

 • Sufity podwieszane na wysokości 2,75 m od poziomu posadzki

 • Wysokiej jakości aluminiowa stolarka okienna o wysokich parametrach akustycznych

 • Apartamenty wentylowane mechanicznie i klimatyzowane

 • Rowerownia

Seaside Garden

Apartments & Wellness

Seaside Garden

Relacja z budowy

Postęp prac

na budowie

Building truck
 •  
 • 70 jednostek apartamentowych o powierzchniach od ok. 30 do 60 m2
 • Apartament o powierzchni ok. 60 m2 z 2-poziomowym tarasem i jacuzzi
 • Lokal usługowy w parterze obiektu o pow. Ok 52 m2

Lokalizacja

Świnoujście, ul. Marii Konopnickiej

Unikalny obiekt Seaside Garden zlokalizowany został w malowniczym otoczeniu zieleni parkowej, w cenionej Dzielnicy Nadmorskiej Świnoujścia.

Seaside Garden to miejsce dedykowane osobom, które poszukując ciszy i relaksu w bliskim otoczeniu kojącej natury nie chcą zarazem rezygnować z komfortu i luksusu. Ten unikatowy projekt łączy w sobie wyjątkową lokalizację i dopracowaną koncepcję architektoniczną.

Seaside Garden Świnoujście

Seaside Garden Świnoujście – doskonała lokalizacja

Jednym z najbardziej znanych miejsc na polskim wybrzeżu jest bez wątpienia obiekt Seaside Garden. Świnoujście słynie z takich lokalizacji, jednak ten zespół apartamentów wyróżnia się swoją lokalizacją. Jest on położony w prestiżowej Dzielnicy Nadmorskiej, jednocześnie w otoczeniu parku zapewniającemu spokój Gościom. Warto też zwrócić uwagę na rozwiązania architektoniczne wykorzystane na zewnątrz budynku, takie jak elewacja wyraźnie nawiązująca do epoki klasycyzmu.

Seaside Garden Świnoujście – najwyższa jakość usług

Goście apartamentów Seaside Garden Świnoujście mają dostęp do wielu udogodnień, dzięki którym ich urlop będzie niezapomnianym czasem. Od samego wjazdu do ośrodka Klienci mają możliwość pozostawienia samochodu na dwupoziomowym, prywatnym parkingu. Apartamenty są dostosowane do potrzeb Gości, dzięki czemu wszyscy mają dostęp do prywatnych balkonów. Dla tych, którzy zdecydowali się na wynajęcie apartamentu na parterze, właściciele przygotowali prywatny ogródek.

Seaside Garden Świnoujście – prestiż dla Gości

Poza samym zakwaterowaniem oraz miejscem parkingowym, Goście mają możliwość korzystania z wielu udogodnień, które są zlokalizowane w przestrzeni rekreacyjnej, zagospodarowanej tylko i wyłącznie dla Gości Seaside Garden Świnoujście. W jej ramach można skorzystać z takich atrakcji jak basen ze spektakularnym widokiem na Bałtyk, strefę wellness z dwoma saunami i jacuzzi. Dodatkowo strefę relaksu uzupełnia skybar z przestrzenią lounge.

Seaside Garden Świnoujście – idealne miejsce na urlop

Niewątpliwie polski Bałtyk przyciąga Polaków jak magnes. Seaside Garden Świnoujściespełnia wszystkie najważniejsze wymagania Gości. Wybudowany w sercu jednego z najbardziej popularnych kurortów w kraju, jednocześnie położony w otoczeniu parku, które zapewnia ciszę i spokój Gościom. Seaside Garden Świnoujście może być doskonałym miejscem na spędzenie kilku wolnych dni w towarzystwie najbliższych.

Standard

Odpoczynek

Strefa rekreacyjno – basenowa zlokalizowana na dachu obiektu, w skład której wchodzi prywatny, całoroczny basen na dachu apartamentowca, z podgrzewaną wodą, jacuzzi, sauna fińska, sauna infrared oraz strefa barowa wraz z miejscami do wypoczynku i widokiem na morze.

Architektura

Klasycyzująca, współczesna bryła, nawiązująca do zabudowy historycznej kurortu – Dzielnicy Nadmorskiej.

Tereny zielone

Założenie parkowe wpisane w część południową działki, z bogatym programem zielni oraz indywidualnymi elementami małej architektury.

Pakiety wykończenia "pod klucz"

Inwestor wspólnie z renomowanym biurem projektowym z którym wspólpracuje stworzył 3 dedykowane pakiety w opcji wykończenia apartamentu „pod klucz”:

 • Pakiet Elegancki
 • Pakiet Premium
 • Pakiet Indywidualny

Skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe

Oddział Szczecin

Aleja Jana Pawła II 11, II piętro
Biuro czynne: pon. – pt.: 09:00 – 17.00

+48 500 511 550 biuro@assethome.pl
Oddział Świnoujście

ul. Monte Casino 39-40/1
Biuro czynne: pon. – pt.: 09.00 – 17.00

+48 600 655 633 biuro@assethome.pl
Oddział Międzyzdroje

ul. Zwycięstwa 1
Biuro czynne: pon. - pt.: 09.00 -16.00

+48 500 522 544 biuro@assethome.pl
Oddział Jelenia Góra

ul 1 Maja 47A

+48 500 522 566 biuro@assethome.pl

Wyślij wiadomość