Aloha Residence – MM Tredny

27 kwietnia 2022

Prestiżowy adres z myślą o potrzebie
komfortu i piękna

Aloha Residence

Aloha Residence to apartamentowiec zlokalizowany w bliskości Parku Kasprowicza, zaprojektowany przez Studio Atelier 7 – wielokrotnego zdobywcy nagród. Cel jaki przyświecał przy projektowaniu to: zapewnić mieszkańcom maksimum luksusu i komfortu. Aloha będzie nie tylko miejscem w którym się mieszka, tu będzie można zrelaksować się jak na wakacjach, skorzystać z odnowy biologicznej oraz wykwitnie i zdrowo zjeść. Aloha Residence zapewnia wszystkie udogodnienia apartamentów PREMIUM jak w najlepszych hotelach 5-gwiazdkowych.

Apartamentowiec położony jest w jednym z najpiękniejszych miejsc w Szczecinie – niedaleko urokliwego Parku Kasprowicza, Jeziora Rusałka i Jasnych Błoni. Mimo śródmiejskiego charakteru okolica jest spokojniejsza i mniej zatłoczona, równocześnie zachowując atuty dużego miasta. Fasada apartamentowa to niemalże dzieło sztuki architektonicznej. Przyjęte rozwiązania i szlachetne materiały podkreślają nietypowy charakter budynku. Ekskluzywność inwestycji potwierdzi wysoki, reprezentacyjny hall z całodobową portiernią i z serwisem concierge oraz usytuowana na parterze restauracja z usługą room service.

W Aloha Residence wszystkie apartamenty będą posiadały liczne przeszklenia, które zwiększą optycznie ich przestrzeń oraz w pełni je doświetlą. Powstaną tu przede wszystkim najbardziej poszukiwane na rynku 2- i 3-pokojowe apartamenty z balkonami oraz kompaktowe kawalerki – idealne jako inwestycja na wynajem. Dopełnieniem oferty będą znajdujące się na najwyższych kondygnacjach dwupoziomowe apartamenty typu penthouse z panoramicznymi oknami oraz z indywidualnymi tarasami na dachu. Pod apartamentowcem przygotowany zostanie dwupoziomowy garaż podziemny wyposażony w złącza pod stacje ładowania samochodów elektrycznych do każdego miejsca postojowego. Dla ceniących sobie prywatność klientów Aloha oferuje apartamenty z prywatnymi windami prowadzącymi z garażu podziemnego wprost do mieszkania.

Aloha Residence to wyjątkowe miejsce, które powstaje w sercu Szczecina. Jest perspektywiczną inwestycją. Zastosowane udogodnienia premium w przyszłości będą nieodzownymi elementami każdej inwestycji miejskiej.

 

Zobacz inne apartamenty dostępne w naszej ofercie.