Greeneri Park

Inwestycja "Greeneri Park" położona jest na skraju świnoujskiego Parku Zdrojowego, w otoczeniu natury, terenów rekreacyjnych, sportowych i kulturalnych, zaledwie 500 metrów od plaży.

To jedyna inwestycja w Świnoujściu, w której 75% powierzchni działki stanowi zieleń. Pomimo śródmiejskiej lokalizacji jest otoczona drzewami. Oferuje strefy rekreacji wyposażone w urządzenia do ćwiczeń na świeżym powietrzu, tereny sportowe z boiskami do gier zespołowych, kameralny plac zabaw, strefę SPA z dwiema saunami i krytym basenem, strefę zabiegową, zewnętrzne jacuzzi oraz strefę dziecka.

Dla każdego apartamentu przewidziano zadaszony taras o głębokości około 2,5m dostępny z salonu i wszystkich sypialni, który umożliwia wypoczynek na świeżym powietrzu. Dzięki zastosowaniu promienników podczerwieni, na tarasie można przebywać również w niepogodę, co znacząco wydłuża sezon urlopowy i uprzyjemnia odpoczynek na tarasie wieczorem.

Architektura i kolorystyka inwestycji czerpie inspiracje z Parku Zdrojowego i jego starodrzewu. Stonowana kolorystyka z elementami drewna, delikatna iluminacja tarasów, parkowy charakter zagospodarowania terenu oraz imponujący wertykalny ogród w strefie wejściowej zapewniają atmosferę spokojnego i kameralnego wypoczynku w krajobrazie wybrzeża Morza Bałtyckiego.

Ogromne trójszybowe przeszklenia osadzone w odpornej na korozję aluminiowej ślusarce, aluminiowe balustrady, tarasy z wysokiej klasy płyt gresowych, odporne na uszkodzenia betonowe elewacje z elementami drewna oraz stylowe przestrzenie wspólne świadczą o tym, że budynki zaprojektowane zostały w bardzo wysokim standardzie, odpornym na upływ czasu i surowe nadmorskie warunki atmosferyczne oraz z dbałością o każdy detal.

W ramach inwestycji na najwyższym poziomie zaprojektowano apartamenty z antresolą dostępną ze schodów wewnątrzlokalowych, która zapewni dodatkową przestrzeń mieszkalną oraz taras. 

Za projekt odpowiada biuro projektowe maxberg, które od 10 lat dostarcza swoim klientom architekturę klasy premium w każdej skali - www.maxberg.pl

Czytaj więcej

Atuty

 • Obiekt położony w spokojnej dzielnicy w bliskim sąsiedztwie morza

 • Apartamenty z tarasami

 • Tarasy z wbudowanymi promiennikami ciepła

 • Strefa rekreacyjna Spa&Wellness

 • Baza zabiegowa

 • Prywatny basen

 • Sauny

 • Jacuzzi

 • Klub malucha – kids play

 • Miejsca postojowe zlokalizowane na kondygnacjach podziemnych obiektu

Greeneri Park

Świnoujście

Postęp prac

na budowie

Building truck
 • Termin rozpoczęcia prac: listopad 2021     
 • Planowane zakończenie: III kwartał 2024     
 • Pierwszy etap projektu to 145 apartamentów zaprojektowanych w dwóch pięciokondygnacyjnych budynkach A i B     
 • Dostępne metraże od 25 do 90 m2     
 • Ogromne trójszybowe przeszklenia osadzone w odpornej na korozję aluminiowej ślusarce, aluminiowe balustrady tarasy z wysokiej klasy płyt gresowych, odporne na uszkodzenia betonowe elewacje z elementami drewna     
 • Wysokiej jakości materiały budowlane i wykończeniowe     
 • Parkowe zagospodarowanie terenu     

Wyszukaj
apartament

Apartamenty
pod inwestycję
i dla Ciebie

Liczba znalezionych wyników: 0

Tabela apartamentów

Wyniki wyszukiwania

Miasto Inwestycja Apartament Dostępność Piętro Metraż Pokoje Kontakt

Lokalizacja

Świnoujście, ul.Wojciecha Bogusławskiego 3-5

Greeneri Park położona jest na wydmach świnoujskiego Parku Zdrojowego, w otoczeniu lasu, terenów rekreacyjnych, sportowych i kulturalnych, zaledwie kilkaset metrów od plaży.

To jedyna inwestycja w Świnoujściu, w której 75% powierzchni działki stanowi zieleń, a pomimo śródmiejskiej lokalizacji otoczona jest drzewami.

 

Standard

Odpoczynek

Użytkownicy apartamentów mają dostęp do wielu udogodnień, które zapewnią im zarówno relaks jak i możliwość aktywnego wypoczynku. Na terenie inwestycji znajdują się m.in. strefy rekreacji wyposażone w urządzenia do ćwiczeń na świeżym powietrzu, tereny sportowe z boiskami do gier zespołowych, strefa SPA z dwiema saunami i krytym basenem, strefa zabiegowa oraz zewnętrzne jacuzzi. Dla najmłodszych mieszkańców przewidziano kameralny plac zabaw oraz strefę dziecka.

Architektura

Architektura i kolorystyka inwestycji czerpie inspiracje z Parku Zdrojowego i jego starodrzewu. Stonowana kolorystyka z elementami drewna, delikatna iluminacja tarasów, parkowy charakter zagospodarowania terenu oraz imponujący wertykalny ogród w strefie wejściowej zapewniają atmosferę wypoczynku w krajobrazie wybrzeża Morza Bałtyckiego.

Tereny zielone

To unikatowa inwestycja w Świnoujściu, w której 75% powierzchni działki stanowi zieleń. Pomimo śródmiejskiej lokalizacji otoczona jest drzewami i naturą. Parkowy, uzdrowiskowy charakter zagospodarowania terenu zapewniają liczne nasadzenia drzew, trawniki oraz komponowane łąki kwietne a także lokalne, podłużne wzniesienia, nawiązujące w swej formie do sąsiadujących z inwestycją wydm porośniętych różnorodną zielenią. Ponadto imponujący wertykalny ogród w strefie wejściowej oraz naturalne, szlachetne materiały wykończeniowe, jak drewno i kamień, w całości tworzą niezwykły klimat do relaksu i wypoczynku w krajobrazie wybrzeża Morza Bałtyckiego.

 

Skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe

Oddział Świnoujście

ul. Monte Casino 39-40/1
Biuro czynne: pon. – pt.: 09.00 – 17.00

+48 600 655 633 biuro@assethome.pl
Oddział Szczecin

Aleja Jana Pawła II 11, II piętro
Biuro czynne: pon. – pt.: 09:00 – 17.00

+48 500 511 550 biuro@assethome.pl
Oddział Międzyzdroje

ul. Zwycięstwa 1
Biuro czynne: pon. - pt.: 09.00 -16.00

+48 500 522 544 biuro@assethome.pl
Oddział Jelenia Góra

ul 1 Maja 47A

+48 500 522 566 biuro@assethome.pl

Wyślij wiadomość