Tarasy Klonowica -MMTredny

27 kwietnia 2022

Komfortowe i zielone osiedle na skraju Pogodna

Tarasy Klonowica wyróżnia nowoczesna architektura oraz wszechobecna zieleń, które stwarzają idealną przestrzeń zarówno do codziennego życia jak i wypoczynku. Wszystko to udało się uzyskać dzięki współpracy z uznanym biurem projektowym Maxberg.

W ramach całej inwestycji przewiduje się budowę dwóch kwartałów zabudowy z dużymi, zielonymi dziedzińcami i placami zabaw. Szczególną uwagę poświęcono projektowi otoczenia i zagospodarowania terenów wewnętrznych. Połowę powierzchni działki stanowi zieleń urządzona. Projektanci zachowując na terenie inwestycji istniejące stare drzewa oraz dodatkowo projektując liczne klony, lipy i świerki stworzyli w centralnej części osiedla przestronny, wspólny park dla wszystkich mieszkańców. We wspomnianym parku przewiduje się urządzenia rekreacyjne – siłownię zewnętrzną. Park oraz duże zielone dziedzińce pomiędzy budynkami wyłączone będą z ruchu dla samochodów stwarzając przestrzeń bezpiecznego wypoczynku i zabawy dla dzieci. Wszystko po to, by stworzyć spójną i nowoczesną przestrzeń, w której chce się mieszkać i po prostu być. Niemal wszystkie miejsca postojowe dla mieszkańców zapewniono w trzech garażach podziemnym, a dla gości przygotowano dwa parkingi naziemne.

W 1 etapie inwestycji, której sprzedaż startuje w maju tego roku powstanie 168 komfortowych mieszkań. W ofercie znajdą się komfortowe kawalerki idealne jako inwestycja, przestronne mieszkania 2 pokojowe jako rozwiązanie przede wszystkim dla młodych osób na start oraz 3 i 4 pokojowe mieszkania projektowane z myślą o rodzinach. Wszystkie mieszkania wyróżniają się funkcjonalnymi rozkładami, które pozwolą na wygodne zamieszkiwanie. Wszystkie lokale są jasne, przestronne i posiadają wyjście na taras lub balkon. Duże przeszklenia gwarantują dostęp światła i komfort. Zapewniono bezpośredni dostęp cichobieżnymi windami z garaży podziemnych do wszystkich kondygnacji budynków.

Aranżując części wspólne, architekci postawili na ponadczasowy design. Hole, klatki schodowe czy korytarze zostaną wykończone w modnej stylistyce, a dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów wnętrza będą prezentowały się ładnie przez lata. Materiały wykorzystane do stworzenia tego nietuzinkowego miejsca, zostały dopasowane do statusu lokalizacji i potrzeb przyszłych mieszkańców. Balans z naturą zapewnia wszechobecna zieleń.

Inwestycja znajdować się będzie w bezpośredniej bliskości wszystkich niezbędnych usług tj.: sklepów, szkół, przedszkoli, kościoła i terenów rekreacyjnych i sportowych ( Las Arkoński, kąpielisko Arkonka, Netto Arena, Jezioro Głębokie). Dodatkowym atutem lokalizacji jest bezpośredni dojazd do Centrum komunikacją tramwajową i autobusową. Tarasy Klonowica to inwestycja idealna dla osób ceniących sobie estetykę wykonania, bliskość do centrum przy jednoczesnym zachowaniu możliwości posiadania mieszkania w otoczeniu zieleni. Tarasy Klonowica to idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny.

Zobacz inne mieszkania dostępne w naszej ofercie.